NAŠE SLUŽBY

Dětský pokoj krok za krokem

1 Návštěva showroomu

Vezměte svého partnera/partnerku, děti a navštivte náš showroom. Náš designér si s vámi popovídá o vašich přáních, požadavcích a prioritách, abychom vytvořili dětský pokoj přesně podle vašich představ. V showroomu si navíc můžete prohlédnout vzorové dětské pokoje a vaše děti mohou samy otestovat.

Na schůzku přineste zaměření dětského pokoje a několik fotografií (můžete je poslat i elektronicky). Pokud zaměření nemáte k dispozici, dodatečně ho zajistí náš technik nebo designér.

2 Návrh

Designér, specializovaný na návrhy prostorů pro děti a teenagery, zapracuje všechna vaše přání a požadavky do návrhu. Společně vybereme barevné kombinace, materiály, výmalbu, tapety, záclony, a všechny ostatní doplňky. Finální návrh tak dotvoříme k vaší naprosté spokojenosti.

3 Realizace

Jakmile bude nábytek vyroben, pokoj vymalujeme, vytapetujeme, naši technici nainstalují nábytek a designérka naaranžuje textílie. Po našem odchodu už stačí do pokoje umístit hračky a začít si užívat pokojíček snů.

4 Následný servis

Dětské pokoje navrhujeme tak, aby rostly s dětmi. Takže kdykoliv budete chtít v dětském či studentském pokoji cokoliv změnit, budete se stěhovat nebo očekávat nového člena rodiny, rádi dětský pokoj upravíme podle vašich aktuálních představ.