NAŠE ZNAČKY

OLIVER FURNITURE

Tato dánská značka ukazuje, že funkční dětský nábytek může být zároveň i elegantním designovým solitérem. Krásný nábytek v minimalistickém designu s propracovanými detaily tvoří ucelenou řadu dětského nábytku. Postele i postýlky mohou růst s dětmi a měnit se podle jejich aktivit i přání rodiny. Výrobce klade důraz na udržitelný rozvoj: jejich dřevo pochází z ověřených a kontrolovaných zdrojů, používají netoxické barvy i laky a v kombinaci s nadčasovým designem a bytelnou konstrukcí vydrží jejich nábytek po celé generace. Skvělým důkazem budiž ikonická postýlka Mini +, která zdobí pokojíčky potomků mnoha světových celebrit.

Nábytek OLIVER FURNITURE poznáte už na první pohled podle bílého laku doplněného koženými detaily a případně také dubovým přírodním masivem. Proto ho můžete snadno kombinovat s celou škálou interiérových doplňků a dotvořit ho na základě své představy a interiéru vašeho domu. S tím vám rádi pomohou naši zkušení designéři.

Nábytek je vhodný pro děti od 0 do 18let.

LIFETIME KIDSROOMS

Dětský a studentský nábytek dánské značky LIFETIME KIDSROOMS se vyznačuje nadčasovým skandinávským design a je vyroben z poctivého dřevěného masivu s důrazem na perfektní řemeslné provedení. Chytře promyšlené kolekce nabízejí do dětského pokojíku vše, co tam nejen potřebujete, ale i toužíte mít. Díky své variabilitě dokáže využít každý kout dětského pokojíku. Zaujal nás jejich pohled a přístup k řešení dětských pokojů. Líbí se nám, že jejich pokojíčky odráží osobnost dítěte a umí s ním růst podle jeho zájmů i potřeb. Od první velké postele až po plážový domek nebo palandu s vyhlídkou. Psací stoly s nastavitelnou výškou i sklonem pracovní desky zase pomohou vytvořit kreslící kout pro předškoláka, který za několik let můžeme přetvořit na studijní prostor. A téměř nekonečná možnost variací úložných prostorů.

Sympatická nám je i udržitelnost a ekologičnost, která je u téhle evropské značky samozřejmá. A baví nás i jejich slogan „Jen to nejlepší je dost dobré – pro vás a vaše děti“, pod kterým navrhují a vyrábějí perfektní bydlení pro děti už 50 let. Prohledněte si katalog na našem webu nebo se přijďte na kolekce LIFETIME KIDSROOMS k nám do Klimentské 52 rovnou podívat.

Vhodné pro děti od 3 do 18let.

DEAR APRIL

Tak by mohl začínat vzkaz poslaný v lahvi, který přináší klid a rozvahu. Připomíná nám, že bychom měli zpomalit a vážit si oka mžiků, na kterých opravdu záleží. Měkoučké ložní prádlo a textilní výrobky do pokojíčků pro nejme nší a malé děti, které skvěle doplňuje nábytek nejen od značky Oliver Furniture, navazuje na tradici k valitního řemeslného zpracování, udržitelnost a upřednostňuje z achování naší planety pro budoucí generace. Ručně malované vzory ti sků jsou navržené v dánském studiu a jsou inspirované přírodou a každodenním životem kolem nás. Hravý výraz, nadčasový a funkční design, zábavné detaily a příběhy, které lze vyprávět - to je Dear April.

Použité materiály jsou přírodní, udržitelné a eticky vyráběné s certifikací GOTS. Dear April má na výběr z několika různých bar ev a vzorů, včetně zcela nebarvené bavlny, která je šetrná k přírodě a životnímu prostředí.

„Jádrem našeho příběhu je přátelství a láska. Je to příběh o no vých dobrodružstvích, kráse lidských vztahů a schopnosti posouv at hranice a dotýkat se srdcí!“ ~ Marley ,Designer

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA VIABEL

Pokud potřebujete vyřešit atypický prostor nebo máte vysněný detail, případně barvu, které v dětském pokojíčku nesmí chybět, můžeme vyrobit konkrétní kus nábytku na míru přímo pro vás. Pro přesné informace nás prosím kontaktujte.