03. 01. 2023

MOBILNÍ POSTÝLKA PRO PRVNÍ SPOLEČNÉ MĚSÍCE

Výškově nastavitelná mobilní postýlka pro první společné měsíce, lze jednoduše přisunout k vlastní posteli a strávit tak noci blízko sebe, pohodlně a hlavně bezpečně.

Postýlku jednoduše postavíte vedle své postele a budete mít své miminko neustále u sebe, a to i v noci. Má pogumovaná kolečka, lze ji tudíž hladce a tiše převážet z místnosti do místnosti. Až z ní Vaše miminko vyroste, postýlka se jednoduše přemění na lavičku a vaše dítě ji tak může využívat ještě mnoho let.

Je vyrobena z masivního dřeva, lakovaná a zdobená koženými detaily. Záruka 5 let.

K postýlce dodáváme i matraci ze studené pěny, s bavlněným potahem, který lze případně sejmout a vyprat. Matrace má oblé rohy a krásně kopíruje design postýlky.

Postýlku doporučujeme doplnit chic nebesy na držáku z masivního dřeva v ladícím designu. V nabídce je také 5 barev prostěradel z kvalitní GOTS bavlny.

Promyšlený dětský nábytek dánského výrobce Oliver Furniture splňuje i ta nejpřísnější estetická a funkční kritéria. Poroste s Vašimi dětmi. Celá kolekce nabízí kromě postelí také stoly, poličky, komody, skříně… Nábytek je vyroben z masivního dřeva a mdf, jeho povrch je lakován a splňuje všechny požadavky EU. Záruka na něj je 5 let. Respektuje filosofii udržitelného rozvoje.