16. 08. 2023

POSTÝLKA 4 V 1

Hledáte praktické řešení postele, které může vaše dítě využívat od raného dětství až do dospívání? Postýlka 4 v 1 vám vše splní.

Žijeme v době, kdy je kladen stále větší důraz na 100% funkčnost a zároveň udržitelnost a recyklaci. A tento způsob myšlení, v LIFETIME Kidsrooms aktivně začleňují do svých kreativních řešení postelí.

S postýlkou 4 v 1 získáte postýlku s několika funkcemi. Jako první je postýlka kam můžete dát své miminko, když už baby bed nestačí a vy chcete vytvořit bezpečné, útulné a hravé místo na spaní, které si vaše dítě zamiluje. Druhá postýlka přijde na řadu až za několik let, kdy budete chtít postýlku proměnit ať už na standardní lůžko nebo polovysokou postel s žebříkem, záleží jen na vás. Všechny potřebné díly již budete mít k dispozici.

Nebude tak nutné vyměňovat lůžko, vždy když dítě vyroste a získá nové zájmy a potřeby; stačí pouze postel znovu sestavit do jedné z dalších konstrukcí, které postýlka 4v1 nabízí.

Kromě toho lze v průběhu let přidávat a měnit dekorativní doplňky postele, aby postel a ložnice vždy odrážely jedinečný vkus vašeho dítěte.

Lze se vybrat typ konstrukce.