08. 08. 2023

DEAR APRIL - SESTŘIČKA OBLÍBENÉHO NÁBYTKU OLIVER FURNITURE

Dear April… 

Tak by mohl začínat vzkaz poslaný v lahvi, který přináší klid a rozvahu. Připomíná nám, že bychom měli zpomalit a vážit si okamžiků, na kterých opravdu záleží.

Měkoučké ložní prádlo Dear April, které skvěle doplňuje nábytek nejen od značky Oliver Furniture, navazuje na tradici kvalitního řemeslného zpracování, udržitelnosti a upřednostňuje zachování naší planety pro budoucí generace. 

Ručně malované vzory tisků jsou navržené v dánském studiu obklopené mořem a lesy severního Zealandu, inspirované přírodou a každodenním životem kolem nás. Hravý výraz, nadčasový a funkční design, zábavné detaily a příběhy, které lze vyprávět - to je Dear April, nová značka ložního prádla.

Použité materiály jsou přírodní, udržitelné a eticky vyráběné, mají certifikaci GOTS.

"Jádrem našeho příběhu je přátelství a láska. Je to příběh o nových dobrodružstvích, kráse lidských vztahů a schopnosti posouvat hranice a dotýkat se srdcí.!"  ~ Marley ,Designer

Velikostí a provedení je spousta, nejen na postýlky Oliver Furniture – Přijďte se k nám na Dear April podívat a vyzkoušet. Rádi Vám s výběrem barev i velikostí poradíme.