29. 08. 2023

Dětská postýlka, co roste a roste

Dánskou značku Oliver Furniture luxusního a hravého nábytku pro děti v tuzemsku zastupuje studio Viabel.

„Postýlka Mini+ se stala ikonou. Krásná, chytrá a hravá,“ říká Šárka Richtrová z pražského studia Viabel, které u nás značku exkluzivně zastupuje. „Postupně ji můžete proměňovat: z postýlky pro miminko s nebesy na malou postýlku, kterou následně můžete prodloužit na postel pro předškoláka. Nebo ji proměnit na polovysokou postel se schovávačkou či prostorem pro hraní. A pokud máte dvě děti a chcete chytře využít prostor, vytvoříte z ní palandu. Je prostě jedinečná a chic. Od narození do 9 let.“

Kvalitní dánský nábytek pro děti Oliver Furniture je k dispozici v kombinaci bílé barvy a dřevěného masivu. Má zaoblené rohy a elegantní, čisté linie. Potěší i detaily v podobě kožených úchytek nebo vyfrézovaných věšáčků. A podle skandinávské tradice je vytvořen tak, aby přetrval celé generace. „Sám výrobce na něj dává až pětiletou záruku. Což je u dětského nábytku neobvyklé. Ale určitě ví, proč to dělá,“ vysvětluje Šárka Richtrová.

Její studio Viabel se od roku 2005 specializuje právě na navrhování a zařizování dětských pokojů. Poradí vám při výběru nábytku a doplňků, v nabídce má i pečlivě vybranou kolekci tapet, koberců, svítidel nebo textilií.