12. 07. 2023

Báječná postýlka pro miminko

Krásná a milovaná jako vaše děťátko

 

TO JE ONA!

Když Šárka Richtrová, specialistka na navrhování a zařizování dětských pokojíčků, poprvé uviděla postýlku Mini+ dánské značky Oliver Furniture, věděla, že to je ona: přesně takovou by si jako těhotná maminka přála i pro svoje děti.

 

POSTÝLKA ZE ZEMĚ NEJŠŤASTNĚJŠÍCH LIDÍ V EVROPĚ

„Do dánské postýlky Mini+ se zamilujete: je krásná, je bezpečná, důmyslně vymyšlená a děťátko ji využije nejen jako miminko. Postýlka totiž roste a proměňuje se spolu s ním. Navíc je z kolekce dalšího nábytku ve stejném designu, s jehož pomocí lze vykouzlit opravdu noblesní interiér,“ říká Šárka Richtrová ze studia Viabel, které dánskou značku nabízí jako jediné u nás. A jako jediné umí i kompletně navrhnout a zařídit pokojík se vším všudy – podle přání rodičů a snů jejich dětí.

 

NĚŽNOST, KTERÁ POROSTE

Z variabilní postýlky Mini+ lze sestavit i něžnou postel pro batolátko a udělat z ní pak další varianty lůžek pro větší děti. Patří k ní komoda s odnímatelným přebalovacím pultem, jemnými úchytkami a vysouvacími věšáčky. „Maminky ji často objednávají i s postýlkou. Také komoda je ze dřeva z evropských lesů, vyrobená lokálně s ohledem na udržitelnost,“ potvrzuje Šárka Richtrová.

 

POKOJÍČEK BEZ STAROSTÍ

Do Viabelu přicházejí nastávající maminky většinou kvůli „zázračné“ postýlce. „V našem showroomu v Klimentské ulici máme Mini+ sestavenou hned v několika podobách. Nábytek si tak maminky mohou nejen prohlédnout, ale i osahat. Vše vystavujeme i s barevně sladěnými doplňky, jako jsou nebesa, závěsy, povlečení, polštářky, tapety, koberce a další drobnosti, které ve Viabelu také nabízíme,“ říká Šárka Richtrová. „A když se někdo po takové návštěvě rozhodne objednat si u nás nejen postýlku, ale i celý koutek nebo i pokojík, samozřejmě mu ho rádi vytvoříme včetně objednání a instalace přímo u něj doma,“ doplňuje.

 

NECHTE MLUVIT SVOJE SRDCE

A čím se při zařizování pokojíčku pro děťátko řídit především? „Miminka jsou maličká a sladká, ale rychle rostou. A nejen jejich postýlka, ale i celý jejich pokojík se tomu musí umět přizpůsobit. Volte proto nadčasovost, kvalitu a vyslechněte dobrou radu profesionálů. A vedle rozumu poslouchejte svůj cit. Věci do pokojíku pro miminko totiž nejlépe vybere naše láska a srdce,“ říká Šárka Richtrová.